Марченко повідомив про успіхи ПРРО: за тиждень фіскалізовано більше півмільйона чеків

последние новости в Украине останні новини в Україні

Міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що серед тих, хто застосовує ППРО, 72% — фізичні особи-підприємці, 28% — юридичні особи. На першому місці фінансові компанії.

Об этом сообщает Преступная Россия

Майже за тиждень роботи безкоштовного фіскального додатку від Державної податкової служби зареєструвалися та застосовували ПРРО 143 суб’єкти господарювання, якими зареєстровано 26,3 тисяч ППРО. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко. За його словами, фіскалізовано більше півмільйона чеків (631 тисяча). Серед зареєстрованих 72% — фізичні особи-підприємці, 28% — юридичні особи. На першому місці фінансові компанії — 98% від загальної кількості зареєстрованих ПРРО. На другому місці за кількістю зареєстрованих ПРРО суб’єктами господарювання, — діяльність у сфері торгівлі.

Можливістю застосовувати ПРРО також вже скористалися туристичні агентства, СТО, салони краси та перукарні, ресторани, медична та стоматологічна практики. Як зазначив міністр фінансів Сергій Марченко, тенденція свідчить, що ініціатива Мінфіну і ДПС сприймаэться і підтримується бізнесом. Марченко підкреслив, що ПРРО – продукт, який з одно боку дає можливість спростити реєстрацію розрахункових операцій для бізнесу, а з іншого - функцію контролю за такими операціями державі.

Сергій Марченко пояснив, що тим платники податків, яким не обов’язково застосовувати РРО, надається змога застосовувати ПРРО без настання юридичних наслідків. Тобто це фактично крок до підвищення податкової грамотності та обліку для малого і середнього бізнесу.

Нині розпочалась інтеграція програмного продукту з банківськими сервісами, зокрема Mastercard та Visa. У рамках Меморандуму про співпрацю, укладеного між ДПС і компанією Visa, та за підтримки Ощадбанку, здійснюється інтеграція сервісу ОщадPAY з безкоштовним програмним рішенням ПРРО.

Раніше голова податкового комітету Верховної Ради, народний депутат від "Слуги народу" Данило Гетманцев заявив, що незважаючи на кризу від пандемії коронавірусу, податковій вдалося зберегти і примножити збільшення відрахувань за непрямими податками. ASPI news повідомляло, що голова ДПС Олексій Любченко і президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах обговорили стратегії взаємодії.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/marchenko-povidomiv-pro-uspikhi-prro-za-tizhden-fiskalizovano-bilshe-pivmilyona”