"Локдаун треба вводити вже зараз",– нардеп зі "Слуги народу" Качура прокоментував ситуацію із пандемією COVID-19

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
ASPI news


Ситуація із кількістю хворих на коронавірус продовжує вражати новими цифрами. Депутат зі "Слуги народу" Олександр Качура 1 грудня перед пленарним засіданням Верховної Ради прокоментував повторне введення локдауну в Україні.

Об этом сообщает Moscow Post

Політик зазначив, що ознайомився із ситуацією у рідному місті – і вона його вразила. Ситуація настільки важка, що вирішувати її потрібно негайно.

"Нам треба дивитися на цифри. Вони карастрофічні. В мене на Сумщині, в рідному місті Конотоп, завантаженість інфекційного відділення зараз сто відсотків. Людей не приймають у відділення, беруть лише дуже важких хворих, яких треба підключати до кисню. В палатах зараз 15 градусів тепла. Туалет для чоловіків і для жінок знаходиться за ширмою. Тому я думаю, що якщо медична система не справляється, локдаун треба вводити уже зараз", – зазначив він.

Також Качура наголосив, що вводити локдаун потрібно лише у випадку підтримки підприємців, яким необхідно видати компенсацію за простій бізнесу, а також припинити на них податковий тиск.

"Якщо ми зараз просто введемо локдаун і нічого не запропонуємо взамін, не налагодимо процес забезпечення всім необхідним медичних працівників та інфекційні стаціонари, це нічого не дасть. Локдаун не призведе до позитивних результатів, і знову ми будемо зіштовхуватися з тим, що зараз відбувається", – додав він.

Зазначимо, що пізніше, під час брифінгу у Верховній Раді, Качура повідомив, що в українському законодавстві немає такого поняття як "локдаун", є лише "надзвичайний стан". Політик наголосив, що у випадку, якщо уряд буде повторно вводити жорсткий карантин неконституційним чином, він буде змушений критикувати таке рішення Кабміну, незважаючи на те, що є представником фракції монобільшості.

Раніше ASPI news писало, що учасник комедійного проєкту "Квартал 95" Євген Кошовий захворів на коронавірус. Також повідомлялося, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов не підтвердив інформацію про введення повторного локдауну 23 грудня.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/lokdaun-treba-vvoditi-vzhe-zaraz-nardep-zi-slugi-narodu-kachura-prokomentuvav”