На Сирці на переходах встановлять муляжі школярів за півмільйона гривень

муляж школяра

«Центр організації дорожнього руху Києва» оголосив тендер на закупівлю та встановлення пластикових фігур школярів на підходах до пішохідних переходів, які знаходяться біля шкіл і дитячих садів на Сирці.

Відповідно до тендерної документації, ростові фігури школярів повинні бути виготовлені з міцного полімерного матеріалу і пофарбовані в оранжевий і салатовий кольори зі сітловідбивальними елементами. Висота фігур має становити 1,5-1,6 метра. Всього планують закупити та встановити 25 таких фігур на 17 переходах.

Очікувана вартість робіт становить 495 тис.₴ Тендер буде проведений 27 червня, а встановити фігури мають до листопада цього року.

Відзначимо, що проект по встановленню фігур школярів на Сирці в минулому році на «Громадському бюджеті», набравши 1115 голосів. Автори проекту сподіваються таким чином зробити нерегульовані пішохідні переходи більш безпечними, особливо для дітей.

«Проблема безпеки пішохідних переходів в мікрорайоні Сирець є дуже актуальною. Особливо це стосується переходів біля навчальних закладів і зелених зон відпочинку. Оскільки в мікрорайоні Сирець розташовано багато шкіл, дитячих садків, шкіл-інтернатів, художніх шкіл, а також парків і скверів, необхідно убезпечити нерегульовані пішохідні переходи біля них спеціальними ростовими фігурами дітей», — вважає автор проекту Тетяна Луцька.

Раніше повідомлялося, що на Броварському проспекті облаштують чотирикілометрову велодоріжку.Джерело статті: “https://nashkiev.ua/novosti/na-syrtse-na-perehodah-oustanovyat-moulyazhi-shkolnikov-za-polmilliona-griven.html”