Сироїд: Слуга народу розгортає штаби, готуючись до позачергових парламентських виборів

Слуга Народу via Facebook

Об этом сообщает http://trikolor.pro

Засідання Верховної Ради

Слуга Народу via Facebook


Партія Слуга народу готується до позачергових парламентських виборів і розпочала створення передвиборчих штабів, заявила в коментарі Радіо НВ лідер партії Самопоміч і ексвіцеспікер Верховної Ради Оксана Сироїд.

Таким чином, на її думку, Офіс президента готується «списати негатив» від непопулярних рішень списати на «поганий парламент і уряд».

«Я розумію логіку сьогоднішньої влади, Офісу президента: вони думають, що весь негатив, який збереться, вони спишуть на парламент. Скажуть: „Це був поганий парламент і поганий уряд, зараз ми вам зробимо добрий парламент і добрий уряд. Всі на дочасні вибори!“ <...> Наскільки мені відомо, вони вже розгортають штаби з підготовкою до позачергових парламентських виборів», — зазначила Сироїд.

Вона стверджує, що перед цим президентська фракція має намір проголосувати за закон про скорочення числа народних депутатів з 450 до 300.

Повне інтерв’ю Оксани Сироїд про політику, Самопоміч і розведення сил на Донбасі

Читайте також:
  • «Котиків розводять». Екс-віце-спікер Ради Сироїд розкритикувала розведення сил на Донбасі
  • Сироїд назвала Ахметова проросійським олігархом і заявила про необхідність «знищувати» його монополії

Раніше Оксана Сироїд повідомила НВ, що очолювана їй партія Об’єднання Самопоміч готова повернутися у національну політику і готується до місцевих виборів в Україні.

Також вона назвала головним викликом для української влади при розведенні сил на Донбасі те, що Володимир Зеленський нібито «дуже хоче сподобатися президенту Путіну».


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/siroid-sluga-narodu-gotuyetsya-do-dochasnih-viboriv-do-verhovnoji-radi-novini-ukrajini-50052450.html”