Крістен Стюарт розповіла, чи був у неї секс з кимось іншим, коли вона була у стосунках


На днях американська акторка Крістен Стюарт знов нагадала всьому світові про свій бурхливий роман з колегою по фільму "Сутінки" Робертом Паттінсоном. В інтерв’ю з радіоведучим Говардом Стерном дівчина зізналася, що розглядала можливість одруження на 33-річному красунчику.

Об этом сообщает http://hypersr.com

Пізніше близьке до Роберта джерело підтвердило, що чоловік й справді хотів зробити коханій пропозицію руки та серця, але передумав, і на це в нього було декілька причин.

Головною з них стало те, що Крістен застукали на поцілунках з режисером Рупертом Сандерсом, який працював з нею над створенням картини "Білосніжка та мисливець".

Навіть після цієї публічної зради пара намагалася зберегти стосунки, але нічого не вийшло, і тепер стало зрозуміло, чому Паттінсон дав акторці другий шанс.

У розмові з журналістом Стюарт розкрила головну таємницю – чи був у неї секс з режисером, коли вона зустрічалася з зіркою "Сутінок".

"Звичайно, коли ти ось так відкрито спілкуєшся з чоловіком на публіці, то всі одразу вважають, що між вами був секс. Я не сказала би, що навіть була закохана в Руперта. Я з ним не спала", – заявила екскохана Паттінсона.

Крістен зауважила, що роман з Сандерсом не був для неї чимось серйозним, тому вона трохи розлютилася, коли її не запросили на зйомки другої частини "Білосніжки та мисливця" через цей скандал.

Читайте також: Ані Лорак розказала про стосунки з молодим бойфрендом та колишнім чоловіком

На її думку, це виглядало не дуже професійно, адже вона грала у даному фільмі головну жіночу роль.

"Це не було невинним спілкуванням, але я не займалася сексом з ним. Це був складний період у моєму житті. Я була дуже молодою, і не знала, як з цим впоратися. Я зробила декілька помилок", – пояснила акторка.


Джерело статті: “https://tvgid.ua/news/08112019/121408/”