На Хмельниччині від "вітамінів" раптово померла 4-річна дитина: відео

У Віньковецькій районній лікарні Хмельницької області 4-річний хлопчик раптово помер після уколу. Лікарі стверджують, що це була ін’єкція вітамінів.

Об этом сообщает http://redaxe.media

Як розповіла мама дитини, вони привезли його в медзаклад, так як хлопчик скаржився на незначні болі в животі, передають "Факти". (Щоб подивитися відео, доскролльте до кінця сторінки).

Після проведення обстеження нічого критичного не виявили, для профілактики вкололи нібито препарат для поліпшення захисних сил організму. Однак, хлопчик буквально через кілька секунд помер. Його реанімували майже 40 хвилин, але безрезультатно.

Новини
У Львові від страшної інфекції померла 2-річна дитина
4-річний хлопчик помер від уколу

4-річний хлопчик помер від уколу

Скріншот із відео

"Цей коензим композитум – це препарат такий, набір вітамінів і мінералів. Він йде при ацетономічному синдромі", – пояснив лікар-неонатолог Володимир Галанзовський, який призначив укол.

У той же час, судмедексперти прийшли до висновку, що у хлопчика було гостре запалення бронхів. Медики припустили, що це може бути вірус, тому що тиждень тому щось подібне вбило і 22-річну сусідку сім’ї хлопчика. Дівчина раптово померла від запалення легенів.

Новини
Серце віддали іншому: дитина з Волині померла в Індії, очікуючи неіснуючу чергу на трансплантацію

Родичі при цьому обурені тим, що лікарі намагаються пов’язати ці дві смерті, і вважають, що так намагаються виправдати свою некомпетентність.

У той же час, місцеві жителі також висувають версію, що обидва отруїлися хімікатами, якими аграрії кроплять свої угіддя.

Як повідомляв OBOZREVATEL :

  • Раніше в Кельменецькому районі Чернівецької області через халатність лікаря-педіатра загинула дворічна дитина.


  • Крім того, в Одеській області в лікарні померла 8-річна дитина під час операції з видалення аденоїдів.


  • А в Рівненській області після щеплення проти поліомієліту і гепатиту померла шестимісячна дівчинка.


Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/health/medical/na-hmelnichchini-vid-vitaminiv-raptovo-pomerla-4-richna-ditina-video.htm”