Аксьонов, Поклонська та Константинов: як склалося життя головних кримських зрадників

26 лютого 2014 року в Криму почалися події, які призвели до окупації українського півострова. Участь у анексії брали кримські політики, що діяли за вказівкою Кремля.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Окрім інших, такою маріонеткою був "глава" Криму Сергій Аксьонов, пише "Українська правда". Він був одним із лідерів російського вторгнення в Криму, а потім і очолив окупаційну владу. З 2014 року і дотепер Аксьонов залишається "главою" Криму.

У 2014 році він також очолив список кандидатів до "парламенту Криму" від "Єдиної Росії". Окупанта нагородили декількома російськими орденами й медалями.

Сергій Аксьонов

Сергій Аксьонов

Після анексії Криму доходи його сім’ї зросли в кілька разів. Дружина, наприклад, на третьому році окупації заробила в 11 разів більше, ніж у 2014-му. 22-річна дочка займається бізнесом. А на тещу записана квартира на 234 м² в елітному районі Москви.

Путін і Аксьонов

Путін і Аксьонов

Українські правоохоронці підозрюють Аксьонова в сепаратизмі, захопленні влади, створенні злочинної організації. Він оголошений у розшук.

"Глава уряду" Криму Володимир Константинов і після російського вторгнення зберіг свій пост. З моменту анексії він одним із перших вступив до лав путінської "Єдиної Росії" і став другим, після Аксьонова, номером.

Володимир Константинов

Володимир Константинов

Також після окупації бізнес, який пов’язують із Константиновим, пішов угору. Перереєстрована за російськими законами "Консоль-Строй ЛТД" з 2015 року отримала держзамовлень на понад 2 мільярди рублів.

Водночас з цією ж "Консоллю", яка була зареєстрована за українським законом, зараз судяться клієнти, які так і не побачили оплачених квартир. Тільки державі вона винна понад 10 млн гривень.

Константинов і Аксьонов у Кремлі

Константинов і Аксьонов у Кремлі

Константинов перебуває в розшуку за держзраду, сепаратизм, захоплення влади й створення злочинної організації.

Нинішня депутатка нелегітимної Держдуми РФ Наталія Поклонська ще в лютому 2014 року приїхала до Криму, де розпочала співпрацю з сепаратистами. 11 березня її призначили "прокуроркою Криму".

Зазначимо, що саме за клопотанням Поклонської був заборонений Меджліс кримськотатарського народу – Росія визнала його "екстремістським".

Поклонська в Криму

Поклонська в Криму

Також вона приклала руки до звинувачень у справі режисера Олега Сенцова й учасника Євромайдану Олександра Костенка. Депутаткою Держдуми РФ Поклонська стала в 2016 році.

Додамо, що в Москві вона вийшла заміж і незабаром розлучилася з колишнім керівником апарату уповноваженого з прав людини в Росії Іваном Соловйовим.

Наталя Поклонська

Наталя Поклонська

Поклонська в Госдумі РФ

Поклонська в Госдумі РФ

Як повідомляв OBOZREVATEL, МЗС РФ виступив із брехливою заявою про те, що Гаазький арбітраж нібито став на їхній бік і визнав суверенітет окупантів над Кримом.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Анексія Криму" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/aksonov-poklonska-ta-konstantinov-yak-sklalosya-zhittya-golovnih-krimskih-zradnikiv.htm”