Ректора Чорноморського університету викрили на системній корупції, - СБУ

последние новости в Украине останні новини в Україні

Служба безпеки України повідомила про численні факти адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Їх вчинив ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили у Миколаєві.

Об этом сообщает МЕТЛОР


Як розповіли в Службі безпеки України, ректор протягом 2019-2020 років налагодив корупційний механізм преміювання власних родичів, яких і працевлаштував в університеті. Родичі ректора неправомірно отримали премії на кілька сотень тисяч₴

За цими корупційними фактами складено та оголошено кілька десятків протоколів про адміністративні правопорушення. Суд Миколаєва на основі матеріалів ухвалив рішення щодо визнання ректора Чорноморського національного університету імені Петра Могили винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Посадовця притягнуто до відповідальності згідно з умовами законодавства.

Також СБУ задокументувала ще низку зловживань з боку керівництва вищих навчальних закладів України. Приміром, зафіксовано правопорушення чиновників вишів, що здійснюють підготовку інженерів і пілотів цивільної авіації у Києві та Кропивницькому. Також у корупційних діях підозрюється посадовець наукової установи Міністерства освіти і науки України у галузі біотехнологій.

Раніше повідомлялося, що на Харківщині селищного голову запідозрили у корупції та провели обшуки. ASPI news повідомляло, що посадовців Національної академії аграрних наук викрили у корупційній схемі.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/rektora-chornomorskogo-universitetu-vikrili-na-sistemniy-korupcii-sbu”